Tikslus Plytelių Pjovimas, Pjauname Visas Plytelių Rūšis, Akmenis Ir Kitas Medžiagas

VPS „Jet“ turi ilgametę patirtį pjaunant įvairias medžiagas, įskaitant visų rūšių plyteles, todėl galime Jums pasiūlyti aukščiausią kokybę ir kitus Jums reikalingus sprendimus.

Pjovimas vandens srove yra geriausias būdas pjaustyti sudėtingas plytelių ar akmens formas. Jei esate plytelių klojėjas ir norite nupjauti nedidelį kiekį plytelių, nerizikuodami plyteles įskelti, tai galite padaryti vandens srove. VPS pasirūpins, kad plytelės atrodytų tobulai. Vienas iš labiausiai paplitusių plytelių darbų, kuriuos pjaustome plytelėmis, yra simetriškos plytelės, dušo pagrindai, tik pažymėkite, kur reikia pjūvių, o visa kita padarome mes. Naudojama moderni įranga leidžia klientams pasiūlyti geriausią kainą ir aukščiausią kokybę.

Mųsų teikiamos Paslaugos

Projektavimas, Gamyba, Apdirbimas

01.

Naudojant vandens srovę su abrazyvinėmis dalelėmis galima tiksliai pjauti daugelį metalų ir kitų medžiagų: metalą, gumą, medį, medžio drožlių plokštes, akmenį, keramines plyteles, stiklą (išskyrus grūdintą), poroloną, putų polistireną ir kt.

02.

Gaminame įvairaus sudėtingumo detales, statybines, pramonines konstrukcijas ir gaminius. Tiksliai ir kokybiškai metalo konstrukcijų gamybai užtikrinti įmonėje sumontuoti modernūs įrenginiai.

03.

Pramonės sektoriaus įmonėms gaminame įvairaus tipo įrengimus, galime paruošti paruošas, atlikti suvirinimo, dažymo ir mechaninio surinkimo darbus. Turime patirties pramoninių transporterių bei kitų įrenginių gamyboje.

04.

MIG/MAG- lydžiuoju elektrodu apsauginėse dujose, MMA- rankinis elektrolankinis suvirinimas glaistytaisiais elektrodais, TIG- suvirinimas nelydžiu volframo elektrodu inertinėse dujose.

05.

Patikimi metalo tekinimo darbai ir aukštos kokybės metalo tekinimo paslaugos. Modernios technologijos, patyrę specialistai ir individualus projektų įgyvendinimas

06.

Profesionalus plytelių pjaustymas su garantija geriausiai kainai. Aukščiausios kokybės paslaugos, pritaikytos jūsų poreikiams ir biudžetui.

Atgal
Toliau

Kontaktai

Adresas

Mainų gatvė 9, Klaipėda

Telefonas
Telefonas
El.paštas
Socialiniai tinklai
Kontaktų forma