Suvirinimo darbai

„Atliekame Įvairių Metalų Suvirinimo darbus, Gaminame Įvairias Detales Ir Konstrukcijas. „Vps Jet" siekiant patenkinti savo klientų lūkesčius, suvirinimo darbams naudoja naujausią, technologiškai pažangią įrangą ir metodologiją. Mūsų suvirinimo procesų procedūros yra kokybiško suvirinto gaminio ar paslaugos tiekimo pagrindas.

Elektros lanko suvirinimas
MIG Suvirinimas
TIG Suvirinimas

VPS JET detalių, konstrukcijų gamybos ir suvirinimo paslaugas teikia plačiam spektrui pramonės šakų, Medienos apdirbimo, maisto pramonė, sunkioji pramonė, automobilių gamyba, statyba ir kita. Esame isikūrę Klaipėdoje, bet gaminius siunčiame po visą pasaulį.

AUTOMOBILIŲ KĖBULAI

SLĖGINIŲ INDŲ IR PLIENINĖS KONSTRUKCIJOS

LAIVŲ STATYBA, AUTOMOBILIŲ IR STATYBOS PRAMONĖ

STATYBINĖS KONSTRUKCIJOS

MECHANIKOS PRAMONĖ

Galime pagaminti Jums reikiamus gaminius, pagal Jūsų pateiktas charakteristikas ar specifikacijas. Mūsų paslaugų spektras apima visų tipų suvirinimo darbus. Mūsų gaminių spektras yra nuo paprastų turėklų iki sudėtingų įrenginių konstrukcijų. Mūsų patyręs personalas pasiruošęs Jums padėti ir gaminių projektavime. Nors daugelis įmonių siūlo suvirinimo ir metalo apdirbimo paslaugas, tik nedaugelis gali suteikti jums visapusiškas paslaugas ir kokybę, kurią siūlo „Vps Jet“. Turėdama dešimtmečių patirtį ir naudodama naujausią įrangą, mūsų komanda turi patirties, bei gamybos galimybių, reikalingų nuosekliai tiekti įvairius komponentus, gaminius ir mazgus, atitinkančius mūsų klientų poreikius įvairiose pramonės šakose.

Industrial equipment

Mųsų teikiamos Paslaugos

Projektavimas, Gamyba, Apdirbimas

01.

Naudojant vandens srovę su abrazyvinėmis dalelėmis galima tiksliai pjauti daugelį metalų ir kitų medžiagų: metalą, gumą, medį, medžio drožlių plokštes, akmenį, keramines plyteles, stiklą (išskyrus grūdintą), poroloną, putų polistireną ir kt.

02.

Gaminame įvairaus sudėtingumo detales, statybines, pramonines konstrukcijas ir gaminius. Tiksliai ir kokybiškai metalo konstrukcijų gamybai užtikrinti įmonėje sumontuoti modernūs įrenginiai.

03.

Pramonės sektoriaus įmonėms gaminame įvairaus tipo įrengimus, galime paruošti paruošas, atlikti suvirinimo, dažymo ir mechaninio surinkimo darbus. Turime patirties pramoninių transporterių bei kitų įrenginių gamyboje.

04.

MIG/MAG- lydžiuoju elektrodu apsauginėse dujose, MMA- rankinis elektrolankinis suvirinimas glaistytaisiais elektrodais, TIG- suvirinimas nelydžiu volframo elektrodu inertinėse dujose.

05.

Patikimi metalo tekinimo darbai ir aukštos kokybės metalo tekinimo paslaugos. Modernios technologijos, patyrę specialistai ir individualus projektų įgyvendinimas

06.

Profesionalus plytelių pjaustymas su garantija geriausiai kainai. Aukščiausios kokybės paslaugos, pritaikytos jūsų poreikiams ir biudžetui.

Atgal
Toliau

Kontaktai

Adresas

Mainų gatvė 9, Klaipėda

Telefonas
Telefonas
El.paštas
Socialiniai tinklai
Kontaktų forma