Metalo tekinimo darbai

Sveiki atvykę į mūsų puslapį, kurio pagrindinė specializacija – aukščiausios kokybės metalo tekinimo darbai. Mūsų komanda yra įsipareigojusi teikti išskirtines metalo tekinimo paslaugas, atitinkančias aukščiausius standartus ir klientų lūkesčius. Mes suprantame, kad precizija, efektyvumas ir patikimumas yra svarbiausi faktoriai teikiant metalo apdirbimo paslaugas

Metalo tekinimo darbai yra svarbi mūsų teikiamų paslaugų dalis.

Mes specializuojamės įvairių metalo dalių gamyboje naudodami tiek CNC (kompiuterizuoto numerinio valdymo), tiek tradicines tekinimo stakles. Mūsų paslaugos apima:

  • Tradicinis tekinimas: puikiai tinka individualiems užsakymams arba mažesniems kiekiams.
  • Baigiamasis apdirbimas: garantuojame, kad galutinis produktas atitiks visus jūsų keliamus kokybės reikalavimus.
  • Prototipų gamyba: padedame klientams realizuoti jų idėjas nuo pirmųjų eskizų iki baigtinio produkto.
  • Mūsų metalo tekinimo paslaugos yra skirtos tiek mažoms, tiek didelėms gamybos partijoms, todėl galime pasiūlyti lanksčius sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius ir biudžetą. Mes dirbame su įvairių tipų metalais, įskaitant plieną, aliuminį, žalvarį ir kitus, užtikrindami, kad galutinis produktas atitiks visus specifikacijų reikalavimus.
metalo tekinimo darbai ir metalo tekinimo paslaugos

Mųsų teikiamos Paslaugos

Projektavimas, Gamyba, Apdirbimas

01.

Naudojant vandens srovę su abrazyvinėmis dalelėmis galima tiksliai pjauti daugelį metalų ir kitų medžiagų: metalą, gumą, medį, medžio drožlių plokštes, akmenį, keramines plyteles, stiklą (išskyrus grūdintą), poroloną, putų polistireną ir kt.

02.

Gaminame įvairaus sudėtingumo detales, statybines, pramonines konstrukcijas ir gaminius. Tiksliai ir kokybiškai metalo konstrukcijų gamybai užtikrinti įmonėje sumontuoti modernūs įrenginiai.

03.

Pramonės sektoriaus įmonėms gaminame įvairaus tipo įrengimus, galime paruošti paruošas, atlikti suvirinimo, dažymo ir mechaninio surinkimo darbus. Turime patirties pramoninių transporterių bei kitų įrenginių gamyboje.

05.

MIG/MAG- lydžiuoju elektrodu apsauginėse dujose, MMA- rankinis elektrolankinis suvirinimas glaistytaisiais elektrodais, TIG- suvirinimas nelydžiu volframo elektrodu inertinėse dujose.

06.

Patikimi metalo tekinimo darbai ir aukštos kokybės metalo tekinimo paslaugos. Modernios technologijos, patyrę specialistai ir individualus projektų įgyvendinimas

07.

Profesionalus plytelių pjaustymas su garantija geriausiai kainai. Aukščiausios kokybės paslaugos, pritaikytos jūsų poreikiams ir biudžetui.

Atgal
Toliau

Kodėl Verta Rinktis Mus?

Aukšta kokybė: Mūsų įmonės prioritetas – aukščiausios kokybės produkto gamyba.

Patikimumas: Esame įsipareigoję laikytis sutartų terminų, užtikrinant, kad jūsų projektai būtų įgyvendinami laiku. Lankstumas: Siūlome įvairias paslaugas, pritaikydami jas pagal individualius klientų poreikius. Konkurencingos kainos: Mūsų efektyvus darbo procesas leidžia siūlyti konkurencingas kainas, neaukojant kokybės.

Ar ieškote patikimo metalo tekinimo darbų tiekėjo? Ar turite klausimų apie mūsų metalo tekinimo paslaugas? Nedvejodami susisiekite su mumis per mūsų internetinio puslapio kontaktų formą, elektroniniu paštu ar telefonu. Mūsų profesionalų komanda yra pasirengusi atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti rasti geriausią sprendimą jūsų projektui.

Nesvarbu, ar jums reikia standartinių metalo tekinimo darbų, ar sudėtingų projektų įgyvendinimo, mes esame čia, kad padėtume. Susisiekite su mumis šiandien, kad aptartume jūsų poreikius ir kaip galime padėti jūsų verslui augti. Laukiame galimybės bendradarbiauti

Kontaktai

Adresas

Mainų gatvė 9, Klaipėda

Telefonas
Telefonas
El.paštas
Socialiniai tinklai
Kontaktų forma